Peugeot Boxer
2.2 BlueHDi 165PK L4 Pick-up dubbelcabine Airco | Cruise | Apple CP-Android Auto 7 Persoons
Direct kopen, basisprijs: € 35.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 35.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 592,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Boxer |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 BlueHDi 165PK L4 Pick-up dubbelcabine Airco | Cruise | Apple CP-Android Auto 7 Persoons |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 februari 2024 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 592,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-095-PE |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.190 kg |
| Wielbasis: | 404 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Kleur wit
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connect-pakket
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- multimedia scherm standaard
- stuur multifunctioneel
- stuur multifunctioneel